W dzisiejszych czasach, coraz częściej możemy natknąć się na coraz to nowocześniejsze i bardziej dopracowane metody kontaktu z klientami. Jedną z takich metod jest znana od niedawna promocja marki za pomocą video wall. Reklamowanie się marek i firm, jest znacznie prostsze, gdy posługujemy się dużą przestrzenią, na której można wyświetlać różne treści. Obecnie, video walle rozmieszczane są w wielu miejscach, co zwiększa szansę na skorzystanie z oferty firmy.
Video Wall, to swego rodzaju nowoczesny telebim, na którym wyświetlana jest oferta marki lub jej reklama. Telebim ten może pokazywać stałe lub ruchome obrazy. Technologia ta jest powszechnie stosowana praktycznie wszędzie. Publiczne gmachy, sklepy, centra handlowe oraz wieżowce – to tylko niektóre przykłady miejsc, w których mieszczą się telebimy. Często także, video wall możemy zauważyć w salonach z sieciami komórkowymi, sklepami z odzieżą czy na dworcach. Centrum miasta oraz wszelkie strategiczne punkty są doskonałe do reklamowania się i promowania. Warto również dodać, że Wideo Wall obecny jest przy większości wydarzeniach sportowych, na koncertach oraz podobnych imprezach masowych.

Istnieją video walle zewnętrzne i wewnętrzne. Firmy produkujące video wall, skupiają się na wytrzymałości produktów i najwyższej jakości obrazu. Z tego względu, wielu przedsiębiorców może reklamować swoją markę i produkty za pomocą nowoczesnego rozwiązania, jakie zapewnia nam video wall.

video wall i jego rola w promocji marki

Możliwości, jakie daje nam zastosowanie technologii video wall, są mnogie. Jedną z nich, jest przekazanie informacji o firmie i jej produktach. Utworzona reklama pojawia się na takich telebimach, dzięki czemu zwiększają się szansę na pozyskanie większego grona odbiorców. Dobrze skonstruowana reklama i odpowiednio dobrane kolory i slogany, będą zwracać uwagę.
Video Wall jest nowoczesną technologia, która z roku na rok jest ulepszana. Firmy i instytucje, które korzystają z takiej formy reklamy, mają szansę na wypromowanie się w oryginalny sposób.

Na nowoczesnych telebimach można w sposób ciekawy przedstawić ofertę firmy. Duży ekran absorbuje prawie całą uwagę potencjalnego klienta. Dodatkowo, video wall pozwala zapamiętać na długo treść reklamy i hasła sloganowe firmy.

Zaletą technologii video wall, jest możliwość dopasowania jakości światła do pory dnia i roku. Ekrany są odporne na temperaturę i warunki atmosferyczne, co podkreśla ich jakość.

Działania marketingowe coraz częściej są opierane właśnie na wykorzystywaniu video wall. Przedsiębiorcy i marketerzy chętnie stosują tę metodę z uwagi na moc jej przekazu i atrakcyjność. Telebimy szybko przyciągają uwagę, nawet jeśli nie mają dużych rozmiarów. Ciekawym, potwierdzonym faktem jest to, iż nieco ponad połowa potencjalnych klientów pamięta przynajmniej jedną reklamę, która została wyświetlona na video wall.

Promocja marki dzięki użyciu niejednego telebimu, jest nowoczesna i pomysłowa. Pomijając samą treść reklamy, warto zauważyć, że każdy video wall umieszczony jest w miejscu, gdzie przebywa duża ilość osób. Każdy potencjalny klient ma więc szansę zauważyć reklamę i ją zapamiętać. o z kolei wpływa na zwiększanie grona odbiorców i zainteresowanych ofertą danej marki.
Obecnie, dobrze prosperujące firmy i nowe marki, korzystają z coraz lepszych rozwiązań. video wall, jako nośnik reklam znany stosunkowo od niedawna, stanowi nowoczesne podejście do promocji marki. Wszelkie zalety, jakie posiada video wall, umożliwiają zwiększenie zysków firmy, poprzez uzyskanie większego grona klientów.

Comments are closed.

Post Navigation